درباره

شرکت مهندسی و معدنی نوآوران در سال ۱۳۷۳ به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردیده و هم اکنون با بیش‌از ۲۹ سال سابقه و فعالیت مستمر و پویا در زمره شرکتهای برتر پیمانکاری و بهره‌برداری معدنی کشور شناخته می شود.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است؛ علاوه بر اجرای با کیفیت پروژه های در دست اجرا و سوددهی مناسب به صورت نظام‌مند در توسعه کسب و کار معدنی و ایجاد اشتغال گام برداشته و با اتکا بر دانش و تجربه نیروی انسانی و ماشین آلات پیشرفته و بروز معدنی در راستای اهداف عالی صنعت معدنی کشور و توسعه خدمات فنی و پیمانکاری نقش‌آفرینی نماید.

شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در حال حاضر با اشتغال بیش از ۶۰۰ نفر به صورت مستقیم و صدها نفر بشکل غیرمستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه پروژه های معدنی اعم از حفاری، اکتشاف، راه سازی، سد سازی، باطله برداری و … مشغول به فعالیت است و روند حرکتی آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که کلیه امور با هم افزایی دانش و تجربه و بر اساس یک تفکر سیستماتیک یکسان و هماهنگ اجرا شوند.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد این شرکت همواره در راستای توسعه و گسترش فعالیت های تخصصی در حوزه معدن با تکیه بر توان و دانش نیروی انسانی جوان و متخصص ایران اسلامی و با اتکا به دانش روز و تجهیزات بروز دنیا با نگاه به ظرفیت های داخل کشور، بوده است.

محل فعالیت شرکت:

دفتر تهران: خیابان احمدقصیر، کوچه پنجم، پلاک۱۵، طبقه۳، واحد۱۴ - کدپستی:۱۵۱۳۷۱۸۶۳۷

تلفن:۰۲۱۸۸۷۲۷۸۹۳-۰۲۱۸۸۷۲۹۶۰۸-۰۲۱۸۸۷۲۸۵۱۶-۰۲۱۸۸۷۲۶۸۵۳

ایمیل:info@noavaranmes.ir

دفتر تبریز: کوی ولیعصر ، میدان رودکی،  خیابان معلم ، کوچه ده متری نسیم ، پلاک۸
کدپستی : ۵۱۵۷۸۷۵۴۷۱
شماره تلفن: ۰۴۱۳۳۱۴۴۱۰۹ - ۰۴۱۳۳۱۴۴۱۸۹ - ۰۴۱۳۳۱۴۴۸۷۹
فکس: ۰۴۱۳۳۱۴۴۱۳۷

دفتر ورزقان: مجتمع مس سونگون
۴۴۵۵۲۷۳۴-۶ ۰۴۱