شرکت نوآوران مس در معدن مس سونگون آذربایجان با بیشترین جذب نیروی انسانی در سال ۱۴۰۲ رکورددار اشتغال در شمالغرب کشور است

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت نوآوران مس؛ حمید قاطع عضو هیئت مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران و مدیرعامل شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در حاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجانشرقی و افتتاح مرکز تحقیق و توسعه شرکت نوآوران مس در مرکز رشد پارک علم و فناوری با اعلام جذب قریب به ۴۰۰ نفر نیروی کار جدید در این شرکت گفت:
▪️ به لطف الهی فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و رهنمودهای حکیمانه ایشان در شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس عملیاتی شده و این شرکت توانسته جزو شرکت هایی باشد که بیشترین جذب نیروی انسانی را در شمالغرب کشور داشته‌اند.


▪️" جایگزینی صنعت معدن بجای نفت " فرمایش مقام معظم رهبری است و این مهم در معدن مس سونگون با افزایش تولید و ظرفیت نیروی انسانی  درحال تحقق است.
وی در ادامه افزود: در همین راستا شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس در سال ۱۴۰۲ بالغ بر ۴۰۰ نفر نیروی انسانی از میان جوانان بومی منطقه آذربایجان را در معدن مس سونگون جذب و استخدام نموده است..

▪️شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس بعنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های مهندسی معدنی ایران هم‌اینک مجری چندین پروژه مهم در معدن مس سونگون می باشد.