نوآوران رکورد تولید در معدن مس سونگون را شکست

به گزارش واحد روابط‌عمومی شرکت مهندسی معدنی نوآوران‌مس در ادامه روند توسعه و گسترش توان عملیاتی و افزایش تولید شرکت نوآوران‌مس در معدن مس سونگون و شکستن چندین باره رکورد تولید در پروژه خاکبرداری این معدن در طی ماه‌های گذشته، دلاورمردان و جهادگران عرصه تولید در شرکت نوآوران‌مس رکورد جدیدی از خود بر جای گذاشته و در آذرماه۱۴۰۲ با عبور از مرز یک میلیون مترمکعب، پرچم‌دار تولید در معدن مس سونگون شدند.

از ابتدای سال ۱۴۰۲ با توجه به طرح شعار "مهارتورم و رشد تولید" از سوی رهبر انقلاب، افزایش توان لجستیکی، توسعه نیروی انسانی و نهایتاً "رشد حداکثری تولید" در اولویت برنامه‌های شرکت نوآوران‌مس قرار گرفته و در طی نه ماه گذشته با خرید بی‌سابقه ماشین‌آلات‌ سنگین معدنی و جذب بی‌سابقه نیروی انسانی، شرکت نوآوران‌مس موفق به افزایش تحسین‌برانگیز توان عملیاتی خود شده و حجم تولید خود در پروژه خاکبرداری معدن مس سونگون را به میزان قابل‌ملاحظه‌ای افزایش داده است.

مقایسه آمارها نشان می‌دهد میزان تولید شرکت نوآوران مس در آذرماه سال ۱۴۰۲ با گذشتن از مرز یک میلیون مترمکعب، نسبت به میزان تولید در ماه مشابه در سال گذشته ۱۰۰درصد افزایش داشته است.

شایان توجه است که در چهارسال گذشته هیچ‌کدام از شرکت‌های پیمانکار فعال در معدن مس سونگون موفق به ثبت رکورد ماهانه یک میلیون مترمکعب در پروژه خاکبرداری این معدن نشده بودند.