پیام‌تبریک مدیرعامل شرکت نوآوران‌مس به‌مناسبت روز کارگر

پیام‌تبریک مدیرعامل شرکت مهندسی معدنی نوآوران‌مس به مناسبت روز کارگر؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی):
«کار» به علت تأمین کردن همه نیازها و لوازم زندگی مردم و کشور، در واقع حیات جامعه است اما اگر کارگر نباشد، از کار و آثار آن و پیشرفت و شکوفایی کشور خبری نیست بنابراین ارزش کارگر، ‌ارزش حیات جامعه و زندگی مردم است.(۹اردیبهشت۱۴۰۲)

ضمن عرض سلام و خسته‌نباشید به محضر همه همکاران عزیزم در صنعت مس کشور و شرکت مهندسی معدنی نوآوران مس، ۱۱ اردیبهشت‌ماه؛ روز جهانی کارگر را خدمت همه جهادگران عرصه کار و تلاش بالاخص پرسنل ساعی و سخت‌کوش شرکت نوآوران مس تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

بی‌تردید همه دست‌آوردهای شرکت نوآوران‌مس در طول سالیان گذشته و همچنین موفقیت‌های چشم‌گیر چند‌ماه گذشته بویژه در زمینه افزایش تولید در پروژه مجتمع مس سونگون مرهون تلاش‌ها و سخت‌کوشی‌های شما عزیزان بوده است.

قطعاً تامین رضایت شما عزیزان و تلاش در راستای افزایش رفاه و بهبود سطح معیشت و زندگی شما تلاشگران و سربازان عرصه اقتصاد کشور، جزو اولویت‌های اصلی بنده و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت نوآوران مس می‌باشد.

یقین دارم در سال جدید که از سوی رهبر عزیز انقلاب سال "مهار تورم و رونق تولید" نام‌گذاری گردیده است، خواهیم توانست در سایه ایمان قوی، روحیه جهادی و تلاش‌های ارزشمند شما عزیزان ضمن عمل به فرامین مقام معظم رهبری، به اهداف تعیین شده شرکت در راستای افزایش تولید، دست یابیم.

ضمن تبریک مجدد این روز فرخنده خدمت همه کارگران انقلابی و جهادگر ایران سرفراز و همکاران عزیزم در صنعت‌مس کشور و شرکت نوآوران مس، برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت‌،سلامتی و بهروزی دارم.

حمیدقاطع
مدیرعامل شرکت مهندسی معدنی نوآوران‌مس